Fibabanka Hesap Açma Kolayca Nasıl Yapılır?

Fibabank hesap açma başvurusu, birden fazla yöntemle gerçekleştirilebilmektedir. Bankadan açılacak olan mevduat hesapları sayesinde tüm nakit ihtiyaçları karşılanabileceği gibi, EFT, havale ve virman para transferleri yapılabilir, ödemelerin otomatik olarak yapılması sağlanabilir, tüm bankacılık hizmetlerini online şekilde internetten yapılabilmektedir.

Fibabanka vadesiz hesap açma işlemi sonrasında verilen bankamatik kartı ile ATM lerden tüm işlemler yapılabildiği gibi alışverişlerde de nakit taşıma sıkıntısı çekmeden verilen kartı kullanılabilmektedir. Ayrıca bankadan alınacak şifre ile internet bankacılığı ve mobil uygulama ile banka şubesinde yapabileceğiniz çoğu hizmeti bulunulan yerden gerçekleştirilebilmektedir.

Fibabanka hesap açma başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka hesap açma müracaatı birden fazla yöntemle yapılabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek hesap açma başvurusu gerçekleştirilebileceği gibi bankanın çağrı merkezi aranarak müşteri danışmanı vasıtasıyla işlem yapılabilmektedir. Aynı zamanda bankanın internet sitesinde bulunan müşteri formu doldurularak hesap açılabilmektedir.

Daha önceden banka müşterisi olan kişiler ise internet bankacılık, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı ile Fibabanka vadesiz hesap açma işlemini kendileri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Fibabanka şubesi hesap açma başvurusu

Size en yakın banka şubesine gidilerek Fibabanka hesap açma başvurusunda bulunulabilmektedir. Bankaya gidildiğinde bireysel müşteri temsilcisine banka hesabı açılmasını istenmesi yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisinin gerekli formu doldurup imzalamanızla birlikte hesabınız açılmış olacaktır.

fibabanka hesap açma

Fibabanka internetten hesap açma başvurusu

Fibabanka resimi internet sitesi olan fibabanka.com.tr adresinde bulunan “Fibabanka müşterisi olmak istiyorum” linkini tıklayarak hesap açma başvurusu başlatılabilmektedir. Linke tıkladıktan sonra çıkacak olan forumda TC kimlik numarası ve cep telefonu yazıldıktan sonra devam et butonuna tıklanabilir. Bundan sonraki adımda cep telefonuna gelecek olan mesaj ile onay yaılması istenilecektir. Bu işlemde yapıldıktan sonra Fibabanka hesap açma işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Bankada daha önce hesap açtırmış olan müşterileri, diğer vadeli, kiraz gibi mevduat hesaplarını internet bankacılığı, mobil uygulama ve telefon bankacılığı yoluyla hızlı ve kolayca açabilmektedirler.

Fibabanka hesap açma ücreti

Banka, vadesiz mevduat hesabı başvurusunda bulunanlardan Fibabanka hesap açma ücreti istenilmemektedir. Diğer mevduat hesaplarında da herhangi bir ücret talep etmeyen banka, farklı özelliklerde hesaplar için bir miktar alt sınır belirleyebilir.

Fibabanka hesap açma için gerekli belgeler

Fibabanka hesap açmak için başvurduğunuzda istenilen evrak TC kimlik numarasının olduğu T.C. kimlik kartıdır. Banka şubesine gidilirken kimlik ve telefon numarasının yanında istenecek adres bilgilerinin de bilinmesi gerekmektedir.

Fibabanka kart ile yapılabilen işlemler

Fibabanka hesap açma işlemi gerçekleştikten sonra isteğinize göre adrese veya şubeye ATM’lerde kullanılmak üzere kart gönderilir. Bu kart ile temel bankacılık ürünlerinin çoğu yapılabilmektedir. Bunlar arasında para çekme, yatırma, hesap bakiyesini görüntüleme, havale transferi, virman işlemi, kart şifresi güncelleme bulunmaktadır.

Banka kendi ATM’leri haricinde yapmış olduğu anlaşma ile İş Bankası ve PTT bankamatiklerini de müşterilerine hizmet vermektedir. Fibabank kart sahipleri bakiye sorgulama, para yatırma ve çekme işlemlerini ücretsiz olarak bu bankalar üzerinden yapabilirler.

Fibabanka diğer mevduat ve yatırım ürünleri

Fibabank birçok mevduat ve yatırım ürününü müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bunlar arasında kiraz hesap, Bes’li kiraz hesap, vadeli hesap çeşitleri, altın hesap, yatırım fon ve ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler hakkında ayrıntılı bilgiye zaman içerisinde değişiklik gösterebileceğinden girmiyoruz. Fakat bankanın mevduat ve yatırım ürünleri sayfasında ayrıntılı şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Devlet bankasında hesap açmak istiyorsanız sitemizde bulunan Ziraat Bankası hesap açma yazımızı da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.